Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.048 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 4 × 2 cm |
| Communication method | zigbee |
| Camera Equipped | No |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Model Number | ZBDongle-E |
| Compatibility | All Compatible |
| Brand Name | SONOFF |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Working temperature | -10°C-40C |
| Shell material | Aluminum alloy |
| Input | DC 5V (100mA Max) |
| Wireless | Zigbee 3.0 |
| Dimension | 75×25.5×13.5mm |
| for 1 | automation kits |
| for 2 | best selling electronics |
Instock
There are no reviews yet.