Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Bluetooth-compatible Version | other |
| Global positioning | Gps |
| Metrics measured | Heart Rate Monitor, Blood Oxygen Monitor, Sleep Monitor |
| Activity Tracked | Distance Tracker, Steps Tracker, Activity Tracker, Calorie Tracker |
| Screen size[mm] | 1.62" |
| Category | Wristbands |
| Band Detachable | Yes |
| Application Age Group | ADULT |
| Screen Type | AMOLED |
| Band Material | TPU |
| Waterproof Grade | Life Waterproof |
| Touch Screen | Yes |
| Compatibility | All Compatible |
| Language | English, CN, Russian, Spanish, Italian, Turkish, Portuguese, POLISH, FRENCH, japanese, UKRAINIAN, german, Norwegian, HEBREW, KOREAN |
| Function | Passometer |
| Brand Name | XIAOMI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.