Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 5 cm |
| Communication method | other |
| Camera Equipped | No |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Model Number | DT-R008 |
| Compatibility | others |
| Brand Name | DT |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
| Power supply | 12/24VDC, 12/24VAC |
| Size | 145*90*40mm |
| Protocol | MQTT/MQTTS, Modbus-RTU/TCP/ASCII/UDP, TCP, UDP, HTTP GET CGI, CoAP |
| Home automation | Domoticz, Home Assistant, openHAB, Red-Node |
| Communication port | ETHERNET, WIFI, RS485, CANBUS |
Instock
There are no reviews yet.