Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 5 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Compatibility | All Compatible |
| Brand Name | POPSPARK |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Product name | diamond-shaped anti-loss device |
| Net weight | 3g |
| Product model | Y04 |
| Standby time | 3 months |
| Effective distance | 15m |
| Product dimensions | 37x37x8mm |
| Type of battery | CR2032 |
| Bluetooth version | Bluetooth 5.0 |
| Operating system | IOS/ Android |
| Feaure 1 | Message Reminder |
| Feaure 2 | bluetooth tracker key finder |
| Feaure 3 | key finder GPS |
| Feaure 4 | anti lost tracker |
| Feaure 5 | anti lost GPS tracker |
| Feaure 6 | key finder bluetooth |
| Feaure 7 | Bluetooth Key Finder |
| Feaure 8 | key finder bluetooth GPS |
| Support | dropshipping, wholesale |
Instock
There are no reviews yet.