Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Communication method | other |
| Camera Equipped | No |
| State of Assembly | Almost Ready |
| Bundle | Circuit Board |
| Model Number | 462B13AC801638 |
| Compatibility | All Compatible |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Material | Plastic |
| Size | Approx.6x8cm/2.36×3.14inch |
| Thickness | 0.4mm |
| Aperture | 1.0mm |
| Hole Spacing | 2.54mm |
| External Dimensions | 62.4×80.2mm |
| Weight | 4g |
Instock
There are no reviews yet.