Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 1 × 1 cm |
| Bluetooth-compatible Version | other |
| Global positioning | None |
| Metrics measured | other |
| Activity Tracked | other |
| Category | Wristbands |
| Case Material | 49LX541H 49LX560H 49inch FHD L-Type REV0.3 R REV 0.3 49 inch FHD |
| Screen Type | LED |
| Band Material | 49LF5410 49LF5900 49LF6900 49UF6907 49LF590V 49LF540T 49LF5400 |
| Waterproof Grade | Not waterproof |
| Touch Screen | No |
| Compatibility | 49LF5400-CA 49LF5400-UB BUSYLJM 49LF5400-UE 49LF540T 49LF540U 49LF540V |
| Language | CN |
| Function | REMOTE CONTROL |
| Brand Name | OLPAY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
Instock
There are no reviews yet.