Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 6 × 6 cm |
| Bluetooth-compatible Version | other |
| Global positioning | None |
| Metrics measured | other |
| Activity Tracked | other |
| Category | Wristbands |
| Case Material | 43LH510T DF 43LH510T TD 43LH510V TD 43LH510V ZA 43LH510Y TD |
| Screen Type | LED |
| Band Material | 43LH5700 UD 43LH5900 UD 43LH595V ZD 43LH575V ZD 43LG61CH CK |
| Waterproof Grade | Not waterproof |
| Touch Screen | No |
| Compatibility | 43LF5100 ZA 43LF510A TA 43LF510V ZA 43LF510V ZA 43LH5100 ZE |
| Language | CN, English |
| Function | REMOTE CONTROL |
| Brand Name | OLPAY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
Instock
There are no reviews yet.