Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Communication method | Wi-Fi |
| Camera Equipped | No |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Bundle | Intelligent Switch |
| Model Number | SONOFF TH Origin Power Sensor |
| Compatibility | All Compatible |
| Brand Name | SONOFF |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Product Name | SONOFF TH Origin Smart Temperature and Humidity Monitoring Switch |
| THR316 Input/Output | 100-240V~ 50/60Hz 16A Max |
| THR320 Input/Output | 100-240V -50/60Hz 20A Max |
| Casing Material | PC V0 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz |
| Color | White |
| APP Control | Compatible With eWeLink |
| Voice Control 1 | For Amazon Alexa Echo Smart Speaker Accessories |
| Voice Control 2 | For Google Home Assistant Smart Speaker Accessories |
| Compatible | For IFTTT, Home Assistant |
| Stock | Sufficient |
| Type 1 | Smart Home Automation DIY Module |
| Type 2 | Smart Home Gadgets |
| Type 3 | Smart House Kit |
| Type 4 | Automation Residential |
| Type 5 | Smart Home Security Protection Alarm System |
| Support | Dropshipping/Wholesale |
| Shipment | Fast Shipping |
| Service | Retail, Wholesale, Dropshipping, Fast shipping, Free shipping |
Instock
There are no reviews yet.