Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 15 × 10 cm |
| BJD/SD Attribute | doll |
| Mfg Series Number | Fashion |
| Condition | In-Stock Items |
| Warning | Keep away from fire |
| Dimensions | 34cm |
| Battery | No |
| Gender | Girls |
| Features | cartoon/卡通, SOFT, Stuffed & Plush |
| Form | 1/4 |
| Model Number | Metoo Angela 09 |
| Type | FASHION DOLL, Stuffed Dolls |
| Material | Short Plush |
| Brand Name | Metoo |
| Item Type | Dolls |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 0-3y, 3-6Y, 6-12y |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.