Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Bluetooth-compatible Version | None |
| Global positioning | BDS |
| Metrics measured | other |
| Activity Tracked | other |
| Screen size[mm] | LC-55CUG8052K LC-55CUG8052E LC-55CFG6022E LC-55UI7252E LC-55UI7252K |
| Category | Wristbands |
| Application Age Group | ADULT |
| Screen Type | LED |
| Band Material | LSC550HN02 W55BLU/0019 |
| Waterproof Grade | Life Waterproof |
| Touch Screen | No |
| Compatibility | LC-55UI7352K LSC550FN13 BLA-55/138M-GB-11BU |
| Language | CN, English |
| Function | Message Reminder |
| Brand Name | OLPAY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
Instock
There are no reviews yet.