Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 12 × 5 cm |
| Communication method | other |
| Camera Equipped | No |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Model Number | DT-R016 |
| Compatibility | All Compatible |
| Brand Name | DT |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, weee |
| Communication Port | Ethernet, wifi, RS485, Wiegand, CAN |
| Home Automation | Home assistant, Domoticz, openHAB, Node Red |
| Protocol | Dingtian-string, Dingtian-Binary, MQTT, HTTP GET, CoAP, Modbus |
| Power Supply | 12/24VDC, 12/24VAC |
| Case | DIN35 rail |
| PCB Size | 250*107mm |
Instock
There are no reviews yet.