Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 72 × 1 × 1 cm |
| Bluetooth-compatible Version | None |
| Global positioning | None |
| Metrics measured | other |
| Activity Tracked | other |
| Screen size[mm] | LM41-01023A LM41-01024A |
| Category | Wristbands |
| Band Detachable | No |
| Case Material | KD-65X750H KD-65XG8096 KD-65X75CH KD-65X8000G XBR-65X800G |
| Screen Style | Round/Oval |
| Style | cute |
| Application Age Group | ADULT |
| Screen Type | LED |
| Band Material | Nylon |
| Waterproof Grade | Professional Waterproof |
| Touch Screen | No |
| Compatibility | ios |
| Language | CN |
| Function | REMOTE CONTROL |
| Brand Name | OLPAY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
Instock
There are no reviews yet.