Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Compatibility | ios |
| Application Age Group | ADULT |
| Brand Name | RSH |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Bsttery | CR2025 |
| Operting waltsge | DC 3V |
| Weight | 6g |
| Dimension | 31.7*31.7*8mm |
| Wireless | BLE 5.2 |
| Transmission distance | ≥40m |
Instock
There are no reviews yet.