Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 6 cm |
| Communication method | other |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Bundle | HLK-LD2410B |
| Model Number | HLK-LD2410B |
| Compatibility | others |
| Brand Name | bibikoo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
| Color | Blue |
| Working frequency | 24GHz~24.25GHz |
| Interface | One GPIO, IO level 3.3V ; One UART |
| Detection distance | 0.75m~6m, adjustable |
| Detection angle | ±60° |
| Environment temperature | -40 ~ 85℃ |
| Size | 7mm x 35 mm |
Instock
There are no reviews yet.