Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 77 × 1 × 1 cm |
| Band length[mm] | GC75LB28 GIC75LB29 GIC75LB28-3030F2.1D-V0.5 4C-LB7514-ZM07J |
| Band width[mm] | 4C-LB7514-YH YH07J YH08J 75S43 75V2 75F8A 75L8 |
| Bluetooth-compatible Version | other |
| Global positioning | BDS, GLONASS, Gps, QZSS, GALILEO |
| Metrics measured | other |
| Activity Tracked | other |
| Category | Wristbands |
| Screen Type | LED |
| Band Material | Metal |
| Waterproof Grade | Not waterproof |
| Touch Screen | No |
| Compatibility | All Compatible |
| Language | English |
| Function | Passometer |
| Brand Name | OLPAY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
Instock
There are no reviews yet.