Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 2 cm |
| Communication method | other |
| Camera Equipped | No |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Bundle | 2 Way Module |
| Model Number | Wifi |
| Brand Name | Aubess |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Name | Mini WiFi smart switch |
| Input | AC 100-240V 50/60hz |
| Output | AC 100-240V 50/60hz |
| Operating system | Android 5.0 & IOS 10) or later |
| Frequency standard | WiFi (802.11 b/gi/n 2.4GHz) |
| Current | <16a |
| Material | PC |
| Size | 42x42x20mm |
| Support | Dropshipping/Wholesale |
| Shipment | Fast Shipping |
| feature 1 | Switches |
| feature 2 | eWeLink tuya smart life Wifi Smart Switch |
| feature 3 | Wireless Switch |
| feature 4 | 16A MINI Smart Switch |
| feature 5 | work with Alexa Alice Google Home |
| feature 6 | DIY Light Switches |
| feature 7 | Automation Modules |
| Type1 | wifi smart switch |
| Type2 | switch |
| Type3 | Smart switch |
| Type4 | smart switch wifi |
| Type5 | home appliance |
Instock
There are no reviews yet.