Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 63 × 1 × 1 cm |
| Bluetooth-compatible Version | other |
| Global positioning | BDS, GLONASS, Gps, QZSS, GALILEO |
| Metrics measured | other |
| Activity Tracked | other |
| Category | Wristbands |
| Case Material | HD650S1U71 HD650S1U51-L2S0GMROH HD650/S2/GM/ROH |
| Screen Type | LED |
| Band Material | L2_U51_L2_F5_CDM_S5_1_R1.0_S4K JL.D65051330-365AS-M-V02 1201279 |
| Waterproof Grade | Not waterproof |
| Touch Screen | No |
| Compatibility | H65E3A H265AS5 SH65D05-ZC23AG-02 2018-05-11 5S1P 303SH650035 |
| Language | CN |
| Function | REMOTE CONTROL |
| Brand Name | OLPAY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
Instock
There are no reviews yet.