Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 1 × 1 cm |
| Weight[g] | 32LEX-7143/TS2C 32LEX-5042 32LEM-1042 32J1100 EX-32HT011B ELEFW328X |
| Band length[mm] | TL-32K8-L1 MC-20A/3210G LED32HD340 32LES81T2 32HMC1720T2 STV-32LED20W |
| Band width[mm] | UA32DM1100T2 32LEM-1043/TS2C 32LEM-1058/T2C 32LEM-1059/T2C 32LEX-5043 |
| Battery Capacity[mAh] | ELST3216H FLTV-32B110T VHIT-32H168MS 32H169MS 32L1 32L3 32L56 32S1A |
| Bluetooth-compatible Version | None |
| Global positioning | BDS |
| Metrics measured | other |
| Activity Tracked | other |
| Screen size[mm] | 32FJ110 ND32N2-100J SW-LED32BA201 SW-LED32BA301 SW-LED32SA302 LD-3226 |
| Category | Wristbands |
| Case Material | LE32CT5020JP LD32B320 LD32B500 LD-32S4215BT STV-32LED20 LED-32B180 |
| Screen Type | LED |
| Band Material | JS-JP32DM061ED.902 (00326) R72-32D04-029-13 R72-32D04-032-13 |
| Waterproof Grade | Not waterproof |
| Touch Screen | No |
| Compatibility | JL.D32061330-114ES-M HY-L320B1 MS-L3655 V1MS-L1220 V2 |
| Language | CN, English |
| Function | fitness tracker |
| Brand Name | OLPAY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
Instock
There are no reviews yet.