Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Communication method | other |
| Camera Equipped | No |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Bundle | HLK-LD6002 |
| Model Number | HLK-LD6002 |
| Compatibility | All Compatible |
| Brand Name | bibikoo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Max detection distance | 1.5m |
| Size | 25*31.5mm |
| Respiratory measurement accuracy | 90% |
| Operational current | 600 mA |
| Working temperature | -40 – 85℃ |
Instock
There are no reviews yet.