Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 3 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | ALLOYSEED |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| GPS type | GPS Tracker |
| Certification | NONE |
| Voltage | DC 5V |
| Model Name | GF 07 GPS Car Tracker |
| Item Size | 40 x 25 x 18mm/1.6 x 1.0 x 1.7inch |
| Battery Life | 30 Hours & Up |
| Special Feature | Daily waterproof |
| Colour | Black |
| Material | ABS |
Instock
There are no reviews yet.