Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 24 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Communication method | other |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Brand Name | XIAOMI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Processor | Qualcomm 4-core 1.1GHz CPU |
| Memory | 512MB |
| Size | 178 x 70 x 217.2mm |
Instock
There are no reviews yet.