Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 1 × 1 cm |
| Weight[g] | LE40N3 TF-LED39S62T2 TF-LED40S82T2S 39HL5320H CX390DLEDM 39S1810 |
| Band length[mm] | AKTV409 TS AKTV409TS AKTV408 TS AKTV390T LE40F9000CF RTV39Z1NF |
| Band width[mm] | SJ.CX.D3900402-3030CS-M 3030DS MS-L1795 V2 1.14.MD390012 170417 |
| Bluetooth-compatible Version | None |
| Global positioning | Gps |
| Metrics measured | Body Temperature Monitor |
| Activity Tracked | Activity Tracker |
| Screen size[mm] | RTV-40P28NF 40LFA29E LED-39Z1T2 LED-40ZS1T2 RTV40P28NF SMX40P28NF |
| Category | Wristbands |
| Case Material | H39D7100E 39LH5320H LE39Z1 39LEM-1045/T2C 39LEX-5045/T2C CX400DLEDM |
| Screen Type | None |
| Band Material | 1.14.MD390020 181128 JL.D39042330-006AS-M_V01 CX39D08-ZC22AG-02A 02E |
| Waterproof Grade | Not waterproof |
| Touch Screen | No |
| Compatibility | 3080539Z10DTZ003 3080539Z10DTZ001 303CX390041A PTV40SS04Y_CIS_BK |
| Language | CN, English |
| Function | Push Message |
| Brand Name | OLPAY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
Instock
There are no reviews yet.