Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 64 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Band length[mm] | TF-LED50S10T2 |
| Bluetooth-compatible Version | other |
| Global positioning | None |
| Metrics measured | Sleep Monitor |
| Activity Tracked | Distance Tracker |
| Screen size[mm] | 50DU6000 LE50A5000 50L1400U 50L2400U 50L3400U 50L1400UC 50L3400UC |
| Category | Wristbands |
| Application Age Group | ADULT |
| Screen Type | LCD |
| Band Material | LE50F8210C 50S320 LH50DU6000 50PFF5150/T3 50S10T2 50L2546D |
| Waterproof Grade | Life Waterproof |
| Touch Screen | No |
| Compatibility | 50E510E 50L2300U 50L2336D LE50H454E LCD-50NX100A L50F3700A D50A710 |
| Language | CN |
| Function | Message Reminder |
| Brand Name | OLPAY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
Instock
There are no reviews yet.