Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Communication method | other |
| Model Number | B0505S-1WR2 |
| Brand Name | bibikoo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Manufacturer | Hi-Link |
| Size | 11.5*10*6mm |
| Input | 4.5-5.5Vdc |
| Output | 1W 5V 200mA |
| Efficiency | 80% |
Instock
There are no reviews yet.