Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Communication method | RF, Wi-Fi |
| Camera Equipped | No |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Model Number | RF Bridge R2 |
| Compatibility | All Compatible |
| Brand Name | SONOFF |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Power Supply | USB 5V |
| Wireless Standard | WiFi 802.11b/g/n, 433.92MHz |
| Security Mechanism | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Product Dimensions | 62*62*20 (mm) |
| Working temperature | -10°C~40°C |
| Material | PC V0 |
Instock
There are no reviews yet.