Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Communication method | Wi-Fi |
| Camera Equipped | Yes |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Model Number | S-CAM |
| Compatibility | All Compatible |
| Brand Name | SONOFF |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Model | CAM Slim |
| Video Compression Standard | H.264 |
| Input | 5VDC 1A |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz |
| Resolution | 1080P |
| Working Temperature | -10°C~40°C |
| Lens Aperture | F2.3 |
| Wide Angle Lens | 130° |
Instock
There are no reviews yet.