Instock
| Weight | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 73 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight[g] | S1Q7-650SM0-R0 Q60/Q70A_STC650AM7_7020_2IN1_78LEDs_REV1.0_200914 |
| Band length[mm] | L1-Q60 L1-Q60A F5_DFM S78(2)_R1.1 UAD_100 BN61-17501A |
| Band width[mm] | LM41-01052B LM41-01052A BN96-52589A C 65Q60A ES65SVQFPBGA78 |
| Bluetooth-compatible Version | other |
| Global positioning | None |
| Metrics measured | Sleep Monitor |
| Activity Tracked | Distance Tracker |
| Screen size[mm] | QN65Q6DAA QN65Q7DAA QN65Q7DAAF QN65Q70AAFXZA QN65Q75AAFXZC QA65Q60 |
| Category | Wristbands |
| Application Age Group | ADULT |
| Screen Type | LED |
| Band Material | QN65LS03RAG QN65Q6DAAF QA65Q70AA QA65Q60AA QN65Q6DAA |
| Waterproof Grade | Life Waterproof |
| Touch Screen | No |
| Compatibility | QN65Q60AAFXZA QN65Q6DAAFXZA QE65Q60AA QE65Q70AA QN65Q70 QN65Q60 |
| Language | CN, English |
| Function | sleep tracker |
| Brand Name | OLPAY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
Instock
There are no reviews yet.