Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.152 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Communication method | Wi-Fi |
| Camera Equipped | No |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Model Number | SONOFF DUALR3 |
| Compatibility | All Compatible |
| Brand Name | SONOFF |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Power Supply | 100-240V AC |
| Max Current | 15A(total), 10A(1 gang) |
| Frequency | 802.11 b/g/n |
| Humidity | 5%-95%RH, Non-condensing |
| Enclosure Material | Fire-retardant ABS V0 |
| Product Dimensions | 54x49x24mm |
| Operating Temperature | -10-40 degree |
| Gang | 2 |
Instock
There are no reviews yet.