Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Bluetooth-compatible Version | 5.3 |
| Global positioning | GLONASS, Gps, QZSS, GALILEO |
| Metrics measured | Blood Oxygen Monitor, Sleep Monitor |
| Activity Tracked | Steps Tracker, Activity Tracker |
| Screen size[mm] | 1.74" |
| Category | Wristbands |
| Band Detachable | Yes |
| Screen Style | AMOLED |
| Application Age Group | ADULT |
| Screen Type | OLED |
| Band Material | Silicone |
| Waterproof Grade | Life Waterproof |
| Touch Screen | Yes |
| Compatibility | All Compatible |
| Language | CN, English, Russian, Spanish, POLISH, Portuguese, Turkish, Italian, FRENCH, german, Norwegian, KOREAN, japanese, UKRAINIAN |
| Function | Passometer, fitness tracker, sleep tracker, Call Reminder, Blood Oxygen, Calendar, Activity Tracker |
| Brand Name | XIAOMI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.