Instock
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | wearable |
| Compatibility | ios, iOS14.3 and Above |
| Language | English |
| Application Age Group | ADULT |
| Brand Name | acum |
| Origin | Mainland China |
| Name | Mini GPS Tracker SMart I-tag Global Positioning Tracking Device Finder Anti-lost Key Item Locator Wallet For IOS Find My App |
| Dimension | 38x42x11mm |
| Material | PC+ABS |
| Operating Voltage | 2.6v-3.6v |
| Transmission Distance | 100-200m(Open Environment) |
| Feature 1 | Mini Tracking Device |
| Feature 2 | For Apple Find My |
| Feature 3 | Key Finder |
| Feature 4 | Lost Tracker |
| Feature 5 | Anti-lost |
| Feature 6 | GPS Tracker |
| Feature 7 | Alarm |
| Feature 8 | Mini Locator |
| Feature 9 | People who don't have GPS location for cars and motorcycles |
| Feature 10 | People who are forgetful and prone to losing keys, wallets, and other everyday items |
| Feature 11 | People like the elderly and children who lack the ability to protect themselves |
| Feature 12 | Anti-Lost Device |
| Feature 13 | Round Anti-Lost Device |
| Feature 14 | Tracking Smart Finder Locator |
| Feature 15 | Anti-Theft Key Finder |
Instock
There are no reviews yet.