Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 6 cm |
| Communication method | Bluetooth-compatible, other |
| Bundle | HLK-LD2410 series |
| Model Number | HLK-LD2410 |
| Compatibility | others |
| Brand Name | bibikoo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| The farthest sensing distance | 6m |
| Size | 7*35mm/16mm*22mm |
| Working frequency band | 24GHz~24.25GHz |
| Ambient temperature | -40~+85℃ |
| Working voltage | 5V |
| Modulation | FMCW |
| Detect angle | ±60° |
Instock
There are no reviews yet.