Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.642 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 6 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Communication method | Wi-Fi, other |
| Camera Equipped | No |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Model Number | 4G LTE USB Modem |
| Compatibility | All Compatible |
| Brand Name | SONOFF |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| SPM-Main | 100-240V, 50/60Hz, 50mA Max |
| SPM-Main Dimension | 142.5x90x66.5mm, 142.5x90x66.5mm |
| SPM-4Relay | 100-240V, 50/60Hz, 20A/Gang, 80A/Total Max |
| SPM-4Relay Dimension | 250x90x66.5mm |
| Measurement unit | 100000015 |
| Micro SD card storage range | 8GB-32GB |
| Support Epacket | Fast Shipping |
| Support Dropshipping | Support Wholesale |
Instock
There are no reviews yet.