Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Communication method | other |
| Model Number | HLK-VRB24__YMD-5WR3 |
| Brand Name | bibikoo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Manufacturer | Hi-Link |
| Size | 25.4*25.4*11mm |
| Weight | 13/pcs |
| Output Data | 5W 3/5/9/12/15/24V |
| Input | 18-36V |
| Warranty | 1 Year |
Instock
There are no reviews yet.