Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Communication method | other |
| Model Number | HLK-5M05 |
| Brand Name | bibikoo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Manufacturer | Hi-Link |
| Size | 38*23*18mm |
| Weight | 28g/pcs |
| Input | 90-265V |
| Output | 5W 5V 1A |
| Efficiency | 72% |
Instock
There are no reviews yet.