Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 6 cm |
| Communication method | other |
| Camera Equipped | Yes |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Bundle | HLK-LD2420 |
| Model Number | HLK-LD2420 |
| Brand Name | bibikoo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| The farthest sensing distance | 8m |
| Ultra-small module size | 20 mm X 20 mm |
| Average operating current | 50 mA |
| Motion body sensing distance | up to 8 m |
Instock
There are no reviews yet.