Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.043 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 9 × 3 cm |
| Voice assistant built-in | No |
| Bluetooth-compatible Version | 5.3 |
| Metrics measured | other |
| Activity Tracked | other |
| Category | Smart Watches |
| Waterproof Grade | Not waterproof |
| SIM Card Available | No |
| Mechanism | No |
| Multiple Dials | No |
| GPS | No |
| Network Mode | None |
| Battery Capacity | 120-180mAh |
| Rear Camera | None |
| RAM | <128MB |
| ROM | <128MB |
| System | Android Wear |
| Type | On Wrist |
| Compatibility | All Compatible |
| Language | English |
| Function | Passometer |
| Brand Name | Mosizave |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.