Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.097 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | HOME USE, Anti-lost |
| Compatibility | ios |
| Language | English |
| Application Age Group | ADULT |
| Function | REMOTE CONTROL |
| Brand Name | BOOMPODS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Material | Ocean Bound plastic |
| Rated voltage | 3V |
| Rated current | 33mA |
| Rated power | 10uW |
| Volume | 94dB (buzzer) |
| Battery | CR2032 240mAh 3V (replaceable) |
| Battery lifespan | 10-12 months |
| Bluetooth | 5.2 |
| IPX Rating | IPX5 |
| Colours | Black, red, ocean blue, green, pink, white |
Instock
There are no reviews yet.