Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Package | Yes |
| Model Number | 40A Schottky Dual Power Supply Rectification Filter Board |
| Maximum Power Per Channel | NO POWER |
| Brand Name | GHXAMP |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.