Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | Yes |
| Channels | 6 (5.1) |
| Model Number | A09 |
| Maximum Power Per Channel | 50W |
| Brand Name | Aiyima |
| AIYIMA Model | A09 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| output power | 50WX5+50W |
| bluetooth | bluetooth 5.0 |
| audio input | Bluetooth/optical/coaxial input |
Instock
There are no reviews yet.