Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 54 × 15 cm |
| Package | Yes |
| Model Number | DWDM-DVB-T/C-8/16 |
| Brand Name | DWDM |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Is_customized | Yes |
| Power | 110-220V |
| Input A | 3X 1000MB IP |
| Input B | 4 X ASI |
| Output | 8/16 channel DVB-T/C, QAM |
| Technical support |
Instock
There are no reviews yet.