Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Channels | 1, 1 |
| Model Number | MCD |
| Maximum Power Per Channel | 10W |
| Brand Name | GD-PARTS |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Material | Ceramic |
| Suitable for | 813/805/811/572B/872/809 |
Instock
There are no reviews yet.