Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Package | Yes |
| Channels | 2 (2.0), Dual Channel |
| Maximum Power Per Channel | 20W |
| Brand Name | Creadvent |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| AMP Chip | TDA7377 |
| Power Supply | DC9-18V |
| Input | AUX / Bluetooth 5.0 |
| Power | 50W + 50W |
Instock
There are no reviews yet.