Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | Yes |
| Channels | 1 |
| Model Number | WYDZ-Balun-100K-500MHz |
| Maximum Power Per Channel | 6W |
| Brand Name | TZT |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| S | 87874 |
| Maximum input power: | 30dBm (1W) |
| Input and output impedance: | 50Ω |
| Frequency range: | 100KHz to 500MHz |
| Input and output connectors: | SMA female connectors |
Instock
There are no reviews yet.