Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | TUS-B5-G |
| Maximum Power Per Channel | NO POWER, NO POWER |
| Brand Name | GD-PARTS |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Type | O5A TUBE SOCKETS |
| Socket material | Ceramic |
Instock
There are no reviews yet.