Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | Yes |
| Channels | 2 (2.0) |
| Model Number | Q10 |
| Maximum Power Per Channel | 100W |
| Brand Name | Nobsound |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Type | Digital Amplifier |
| Audio input | AUX / Bluetooth / Optical |
| Audio output | banana speaker jacks |
Instock
There are no reviews yet.