Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | Yes |
| Channels | 3 (2.1) |
| Model Number | B07 |
| Maximum Power Per Channel | Above 200W |
| Brand Name | Aiyima |
| AIYIMA Model | B07 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, KC |
Instock
There are no reviews yet.