Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 55 × 34 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | Yes |
| Channels | 2 (2.0) |
| Model Number | R8 |
| Maximum Power Per Channel | 45W |
| Brand Name | Willsenton |
| WILLSENTON Model | R8 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.