Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 151 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | No |
| Channels | 1 |
| Model Number | Subwoofer divider |
| Maximum Power Per Channel | 10W |
| Brand Name | Aiyima |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Type | Home Amplifier |
Instock
There are no reviews yet.