Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 41 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | Yes |
| Channels | 1 |
| Maximum Power Per Channel | Above 200W |
| Brand Name | TOPPING |
| TOPPING Model | B200 |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.