Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 20 × 9 cm |
| Package | Yes |
| Channels | 4 |
| Model Number | Z90M |
| Maximum Power Per Channel | 25W |
| Brand Name | CEKPINL |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.